BODRUM GÖZTEPELİLER GECESİ

February 5, 2017

2016 Yılında Bodrum AZKA Hotel'de gerçekleştirdiğimiz Göztepeliler gecesine yaklaşık 400 davetli katıldı.Bodrum'un yardımsever işadamları ve Göztepe spor klübü'nün üst düzey yöneticilerinin katılımıyla unutulmaz bir gece yaşayan davetliler , Gala Organisation Group Event ekibinin kendileri için özel olarak tasarladığı masa süslemeleri geceye katılan herkesten tam not aldı.

 

 

Masalar da Sarı-Kırmızı renklerin ağırlıklı olduğu süslemeler seçilirken , klasik masa dekoru anlayışından uzaklaşılarak misafirlerin salona girdikleri an ve masalarına oturdukları zaman özel bir davete geldikleri hissi başarılı bir şekilde sağlandı.

 

Kişiye/Davete özel tasarım konusunda uzman bir kadroya sahip olan Gala Organisation Group , Bu davet de yine sihirli dokunuşlarını masaya yansıtmış.''Bir Göztepelinin bilmesi ve yapması gerekenler'' uzun süreçli bir araştırmadan sonucu tespit etmiş ve espirili bir anlatım ile her davetli masasına bunları yerleştirmiş ve böylece gecenin en koyu sohbet konusunu'da belirlemiş.

 

 Bu kusursuz geceden herkesin mutlu bir şekilde ayrılması ve günlerce konuşulması ,    Gala Organisation Group ekibi olarak bizleri bir kez daha onurlandırmış ve bir sonraki organizasyonumuza ilham kaynağı  olmuştur.

Sizde farklı bir davet arıyorsanız ''Kusursuzluğun adresi'' Gala Organisation Group size bir telefon kadar yakın. 05493105520 Bekleniyorsunuz.... :)

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

  • Facebook App Icon
  • Twitter App Icon
  • Instagram App Icon
  • LinkedIn App Icon
  • Pinterest Social Icon

Yokuşbaşı Mah.Kıbrısşehitleri cad. No:35 BODRUM /MUĞLA

Tel. +90-252-313-2160  I  Fax: +90-252-313-0916  I  info@gog.tc

© 2017 Gala Organisation Group Tüm hakları saklıdır.